Nedokážete sa rozhodnúť, aký druh machu, či dreva si zvoliť ? Objednajte si vzorky. 

Dní
Hod
Min
Sek

MACHOVÉ
STENY

Záhradníctvo budúcnosti: Objavte krásu a udržateľnosť v našich kvalitných machových stenách.

BEZÚDRŽBOVÉ A NA MIERU

MACHOVÉ STENY

Machové steny, inšpirované prírodou, prinášajú do vášho interiéru štýlový dotyk zeleného života. Sú to esteticky pútavé, bezúdržbové a ekologicky šetrné riešenia, ktoré dodajú vašim stenám úplne nový rozmer.

Či už ide o moderný byt, elegantnú kanceláriu alebo útulnú kaviareň, machové steny sú ideálnym doplnkom, ktorý prinesie harmóniu a pokoj do každého prostredia. Naše machové steny sú vyrobené s najväčšou starostlivosťou a pozornosťou k detailom, aby sme vám poskytli výrobok najvyššej kvality.

IZÁCIA MACHOVÁ STENA PB A SENEC
Realizácia machová stena lišajník Považská Bystrica
Mach lišajník odtiene

MACHOVÁ STENA

LIŠAJNÍK

Stabilizovaný islandský lišajník je špecifický druh lišajníka, ktorý prechádza procesom stabilizácie, aby si zachoval svoju prirodzenú krásu a jemnú štruktúru bez potreby starostlivosti. Vzhľad pripomína hustý les, plný pestrozelených stromov. Lišajník je k dispozícii v rôznych farebných variantoch, ktoré je možné kombinovať s rôznymi druhmi machu.

MACHOVÁ STENA

KOPCOVITÝ BALL MOSS

Kopcovitý mach vytvára vďaka guľovitému tvaru 3D efekt , ktorý prináša do interiéru jedinečný vizuálny prvok pripomínajúci kopce a lúky lesov. Stabilizovaný proces zachováva jeho prirodzené farby a detaily. Vďaka svojim nepravidelným tvarom vytvárajú prírodný efekt a jedinečnosť.

Moderná machová stena v elegantnej kancelárii.
Realizácia machovej steny PB

MACHOVÁ STENA

LIŠAJNÍK + KOPCOVITÝ

Spojenie týchto dvoch materiálov dohromady môže vytvoriť vizuálne zaujímavý dizajn, ktorý pridáva do vašej miestnosti prírodný a štýlový dotyk. Je to skvelý spôsob, ako priniesť vonkajšiu krásu do vášho interiéru a vytvoriť harmonický a originálny priestor.  Kombinácia machov vytvára pohľad na hustý les obohatený o kopce rôznych veľkostí.

MACHOVÁ STENA

PLOCHÝ FLAT MOSS

Stabilizovaný plochý mach je typicky plochý a menej objemný ako iné druhy machov. Jeho povrch je hladký a mäkký na dotyk. Často sa používa ako súčasť/pozadie machových stien obohatených o iné druhy machov, poprípade rastlín a kvetov. Plochý pôsobí jednoduchšie a farebne prírodnejšie v porovnaní s ostatnými machmi.

Realizácia machovej steny Bratislava
Realizácia machovej steny Banská Bystrica

MACHOVÁ STENA

RASTLINY A KVETY

Kombinujte stabilizované kvety a rastliny s farbami machu, aby sa vytvorila harmonická a zaujímavá farebná paleta. Kontrastné farby môžu pridať do miestnosti dynamiku a živý charakter. Kvety a rastliny sú zastabilizované a majú žiarivý a živý efekt bez žiadnej údržby. Farebné kvety nie sú len dekoratívnymi prvky, ale aj symbolom radosti, lásky a krásy. Ich prítomnosť vo vašom interiéri môže vyvolať úsmev na tvári a pridať do vášho života pohodu a harmóniu.

ČO ZÍSKATE ?

Benefit machu žiadna starostliosť
Benefit machu prírodný dizajnový doplnok
Benefit machu čistí vzduch
Benefit machu mach je hypoalergénny

POZRITE SA AKO VZNIKÁ MACHOVÁ STENA

Úvodná cenová ponuka na machovú stenu
Vizualizácia machovej steny
Výroba machovej steny
Montáž machovej steny

RECENZIE

5/5
S Machovom som veľmi spokojná za promptné jednanie, vybrali sme si podľa vzorkovníka typ, presne dodržali termín inštalácie. Prácu odviedli čisto, krásne, rýchlo. Milé a príjemné jednanie. Jednoznačne odporúčam
MVDr. Angela M. - PB VET
4.7/5
“Ich úžasná zeleň mi už zdobí salón. Krása.”
BRILLANCE beauty Salon
5/5
Som veľmi spokojná, výsledok je krajší ako som si predstavovala. Odporúčam všetkým.
Radka

Pripravený začať ? Vyplňte formulár a získajte cenovú ponuku do 24 hodín

KTO SME ?

Naša cesta začala z hlbokého obdivu k prírode a túžby prinášať jej krásu do každodenného života. Fascinuje nás svet machov – týchto krásnych a odolných rastlín, ktoré majú schopnosť zachovať svoju krásu aj bez pôdy a vody.

Rozhodli sme sa zdieľať túto jedinečnú prírodnú krásu so svetom. Špecializujeme  sa na výrobu machových obrazov, stien a dekorácií v našej dielni v Považskej Bystrici . Každý produkt v našej ponuke je ručne vytvorený s láskou a starostlivosťou.  S cieľom získať lepšie porozumenie našich zákazníkov ponúkame konzultácie a možnosť chatovať priamo na našom eshope. Pre lepšiu predstavu vám tiež vyhotovíme vizualizáciu machového obrazu alebo steny podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Dnes sme hrdí na to, že sme súčasťou mnohých domovov a kancelárií.  Naša vášeň pre prírodu a Vaša spokojnosť  nás posúva vpred, pričom sa neustále snažíme prinášať nové a inovatívne dizajny.

Našou víziou je: „Priniesť prírodu do každej domácnosti na Slovensku."

Náš tím MACHOVO

NAŠE REALIZÁCIE

Vyplňte formulár teraz a my vám pomôžeme pretvoriť vaše zelené sny na skutočnosť!"